تشک رویال

محصولات مرتبط

تشک رویال

خواب خوب و مناسب یکی از مهم ترین اجزای زندگی است و تشک مناسب، می تواند این خواب را برای ما فراهم کند. علاوه بر انتخاب نوع تشک و سطح سفتی مناسب، نیازهای خاصی را که ممکن است هنگام خرید داشته باشید نیز در نظر بگیرید. در ادامه به نکات مهم حین خرید تشک اشاره خواهیم کرد.

تشک رویال

راهنمای خرید تشک رویال اصل

اگر هنگام خواب بیش از حد احساس گرما می کنید، تشک مموری فوم خنک کننده می تواند به شما کمک کند در طول شب در دمایی راحت بمانید. در حالی که بسیاری از عوامل – مانند شرایط فیزیکی و گرمای تابستان – می‌توانند به تعریق شبانه کمک کنند و بدیهی است تشک  به طور جادویی آنها را از بین نمی‌برد، اما تشک مناسب مطمئناً می‌تواند به کاهش خواب گرم کمک کند.

فقط توجه داشته باشید که همه تشک های خنک کننده یکسان نیستند. فناوری های گوناگونی برای این قابلیت در طراحی تشک های به کار می رود :

  1. فن آوری خنک کننده داخلی : ذرات فلزی جاسازی شده (مانند مس)، ژل و فناوری تغییر فاز اغلب در بسترهای فوم استفاده می شوند تا گرما را از بدن دور کنند. فلز و ژل می توانند به جلوگیری از گرمای بیش از حد کمک کنند، اما اثرات خنک کنندگی آنها در استفاده واقعی کمتر قابل توجه است. فناوری تغییر فاز توانایی ذخیره و آزادسازی گرما را دارد، بنابراین بهترین حالت برای تنظیم دمای تمام شب است.
  2. ساختار تنفسی : فنرهای داخلی و برخی از هیبریدها (با سیم پیچ های بیشتر از فوم) اجازه می دهند جریان هوای بیشتری نسبت به تشک های تمام فوم داشته باشند.
  3. خنک کننده الکتریکی : گزینه های پلاگینی وجود دارد که از آب یا هوا برای خنک کردن تخت استفاده می کنند. اینها برای خنک نگه داشتن مداوم تشک شما ایده آل هستند، اگرچه تعمیر و نگهداری بالایی دارند و اجزایی مانند یک واحد خنک کننده در کنار تخت شما اضافه شده است. خرید اینترنتی تشک رویال اصل از آکسون
  • کمر درد

بهترین تشک برای افراد مبتلا به کمردرد حداقل مقداری کف برای کاهش فشار و سطح سفتی متوسط ​​برای حمایت و هم ترازی ستون فقرات دارد. تشک های برند ایرانی رویال متناسب برای افراد دارای کمر درد تهیه شده است.

  • ارتفاع تشک

تشک بلندتر که لایه های بیشتری دارد اغلب برای دراز کشیدن لوکس تر به نظر می رسد. همانطور که گفته شد، یک تشک کوتاهتر (حدود 10 اینچ) ممکن است هزینه کمتری داشته باشد، نصب آن آسانتر باشد، و به شما امکان می دهد برای پوشاندن ملحفه شما مشکل کمتری داشته باشید

  • مواد آلی

برای هر کسی که تشک ارگانیک ساخته شده از مواد طبیعی را ترجیح می دهد، مهم است که مواد به کار رفته در آن چه می باشد. مطمئن شوید که کل تشک از استانداردهای ارگانیک دقیق پیروی می کند و نه فقط یک جزء. گاهی اوقات برندها از پوششی ارگانیک استفاده می‌کنند و آن را تشک ارگانیک می‌نامند، که می‌تواند با ایجاد سازگاری با محیط‌زیست بیشتر از آنچه که هست، منجر به شستشوی سبز شود. مموری فوم هرگز نمی تواند ارگانیک باشد. در عوض به دنبال تشک های لاتکس یا فنر داخلی باشید.

تشک رویال

تشک رویال آسایش

تشک آسایش رویال می تواند این هدف را برای شما برآورده کند. شما یا شریک خوابتان در طول خواب حرکت می‌کنید، تشکی که اجازه نمی‌دهد این حرکت را احساس کنید ایده‌آل است تا هر دوی شما را آرام بخوابد. تخت های فوم بهتر از فنرهای داخلی حرکت را خنثی می کنند. خرید آنلاین تشک رویا از آکسون

از طرفی جدا بودن فنرها از یکدیگر مانع از انتشار صدا و موج حرکت در بدنه این تشک‌ها شده و به آرامش بیشتر این محصول کمک زیادی می‌کند. تا آنجا که این نوع تشک به مدل آرامش‌بخش مشهور شده‌ است.

تشک رویال یک نفره 

این محصولات رویال، دارای فنرهای مارپیچ فولادی با قطر مشخص و دوام بالا بوده و طراحی آنها برای سنین مختلف از انواع کودک و نوجوان تا بزرگسال صورت گرفته است. شباهت این نوع با مدل‌های کلاسیک باعث شده تا برای افرادی که به دنبال محصولات کلاسیک هستند بهترین گزینه باشد. اما تفاوت این تشک های مدرن با مدل های کلاسیک این است که با تزریق فوم و قرار دادن لایه‌های اسفنجی بین فنرها، لرزش و سروصدا و حالت ارتجاعی فنرها تاحد امکان گرفته شده است.

تشک رویال دو نفره

در برخی مدل‌ های پیشرفته این محصولات نیز، فنرها منطقه ‌بندی می‌شوند تا فشار بر ناحیه‌ خاصی از تشک وارد نشود. این مورد، هم به سلامتی کاربران کمک می ‌کند و هم از دفرمه شدن و تخریب تشک پیشگیری می ‌کند. همان طور که گفتیم تشک های دو نفره با ساخت خاص و بدون فنر خود مانع از انتقال صدا می شود.

این تشک ‌ها که فاقد فنر بوده و در بخش اسکلت تمام اسفنجی هستند، با درجات سفتی گوناگون تهیه می‌شوند. این سفتی به فشردگی اسفنج ‌های مصرفی مربوط می‌شود که به عدد دانسیته معروف است. تفاوت این درجات سفتی، کمک می‌کند تا افراد با سوابق کمردرد یا مشکلاتی در مهره‌های کمری و دیسک بتوانند از درجات سفت این محصولات استفاده کنند. 

هم‌چنین کسانی که به خواب بر روی هر نوع سطح از کاملا نرم تا کاملا سفت عادت دارند، می‌توانند با انتخاب نمونه دلخواه خوابی آرام و عمیق را تجربه کنند.

تشک رویال طبی بدون فنر 

این نوع تشک به دلیل نبود فنر، هیچ گونه صدا و لرزشی حین خواب تولید نمی کند و برای افرادی که خواب بسیار سبکی دارند مناسب است.. هم‌چنین این مورد تاثیر زیادی در دوام و طول عمر محصول برای زمان طولانی ‌تر دارد.

قیمت تشک رویال

قیمت تشک مموری فوم نوزاد رویال طبی نسبت به دیگر مدل ها کمی بالاتر می باشد که دلیل آن نیز استفاده از انواع فوم طبی با دانسیته و درجه سفتی مختلف در تولید این نوع مدل ها می باشد.

خواب خوب و مناسب، بخش مهمی از زندگی ما است که اگر شرایط و تجهیزات مناسبی برای آن فراهم نکنیم، می تواند در روزمره و زندگی ما اختلال ایجاد کند. در این مطلب به معرفی انواع تشک های رویال پرداختیم و یک راهنمای جامع برای خرید تشک ارائه کردیم.